Kontakty

Adresa:

P-D Refractories CZ a. s.
Nádražní 218
679 63  Velké Opatovice
Česká Republika
Telefon: +420 516 493 111
Fax: +420 516 477 334
E-mail: mslz@mslz.cz

Spojovatelky

Velké Opatovice tel. +420 516 493 111
Svitavy tel. +420 461 579 111
Pálení Anna Březina tel. +420 461 357 311
Těžby Březinka tel. +420 461 321 183
mob. +420 602 835 647
Skládka Březinka tel. +420 461 321 130

Vedení společnosti

Předseda představenstva a.s. Ing. Tomáš Kožoušek kozousek@mslz.cz
tomas.kozousek@pd-group.com
tel. +420 516 493 231
mob. +420 602 485 813
fax. +420 516 477 334
Člen představenstva a.s. Ing. Stanislav Dvořák dvorak@mslz.cz
stanislav.dvorak@pd-group.com
tel. +420 516 493 411
mob. +420 602 410 171
fax. +420 516 477 338
Výrobní ředitel - šamot Ing. Vladislava Bomberová bomberova@mslz.cz
vladislava.bomberova@pd-group.com
tel. +420 516 493 217
mob. +420 602 179 484
fax. +420 516 477 776
Výrobní ředitel - dinas Ing. František Hloušek hlousek@mslz.cz
frantisek.hlousek@pd-group.com
tel. +420 461 579 139
mob. +420 602 179 482
fax. +420 461 530 595
Technický ředitel Ing. Jiří Kyncl kyncl@svitavy.mslz.cz tel. +420 461 579 142
mob. +420 602 179 481
fax +420 461 540 088

Odbor 07 - Obchod

Člen představenstva a.s. (pověřen řízením obchodu) Ing. Stanislav Dvořák dvorak@mslz.cz
stanislav.dvorak@pd-group.com
tel. +420 516 493 411
mob. +420 602 410 171
fax. +420 516 477 338
Tuzemsko - kamnářský šamot a stavebniny Bc. Robert Kováč kovac@mslz.cz
robert.kovac@pd-group.com
tel. +420 516 493 230
mob. +420 606 650 718
fax. +420 516 477 338
Jiří Bažant bazant@mslz.cz
jiri.bazant@pd-group.com
tel. +420 516 493 228
mob. +420 602 776 562
fax. +420 516 477 338
Export Ing. Jindřich Tománek tomanek@mslz.cz
jindrich.tomanek@pd-group.com
tel. +420 516 493 260
mob. +420 602 745 097
fax. +420 516 477 338
Libor Bartošek bartosek@mslz.cz
libor.bartosek@pd-group.com
tel. +420 516 493 780
mob. +420 602 108 532
fax. +420 516 477 338
Erik Richter richter@mslz.cz
erik.richter@pd-group.com
tel. +420 516 493 301
mob. +420 606 622 859
fax. +420 516 477 338
Ing. Michal Kovařík kovarikm@mslz.cz
michal.kovarik@pd-group.com
tel. +420 516 493 203
mob. +420 606 033 200
fax. +420 516 477 338
Netvarové a izolační materialy Hynek Ondra hondra@mslz.cz
hynek.ondra@pd-group.com
tel. +420 516 493 335
mob. +420 602 108 529
fax. +420 516 477 338
Keramické komínové vložky Bc. Blanka Tománková blanka.tomankova@pd-group.com tel.: +420 516 493 500
mob. +420 725 394 911
fax +420 516 477 338
Prodej pro sklářství Ing. Rostislav Fedrzel fedrzel@mslz.cz
rostislav.fedrzel@pd-group.com
tel. +420 461 533 170
mob. +420 606 650 719
fax. +420 461 530 182
Miroslava Fedrzelová fedrzelova@mslz.cz
miroslava.fedrzelova@pd-group.com
tel. +420 461 542 596
mob. +420 724 159 360
fax. +420 461 530 182
Iveta Zamazalová zamazalova@mslz.cz
iveta.zamazalova@pd-group.com
tel. +420 461 541 168
mob. +420 724 118 036
fax. +420 461 530 182
Oddělení technologického rozvoje a vývoje a laboratoří Ing. Karel Lang; CSc. lang@mslz.cz
karel.lang@pd-group.com
tel. +420 516 493 202

Divize 01 - Stará šamotka Velké Opatovice

Ředitel divize Lubomír Domanský domansky@mslz.cz
lubomir.domansky@pd-group.com
tel. +420 516 493 212
mob. +420 724 201 688
fax. +420 516 493 769

Divize 02 - Nová šamotka Velké Opatovice

Výrobní ředitel - šamot Ing. Vladislava Bomberová bomberova@mslz.cz
vladislava.bomberova@pd-group.com
tel. +420 516 493 217
mob.+420 602 179 484
fax. +420 516 477 776

Divize 03 - Dinaska Svitavy

Výrobní ředitel - dinas Ing. František Hloušek hlousek@mslz.cz
frantisek.hlousek@pd-group.com
tel. +420 461 579 139
mob. +420 602 179 482
fax. +420 461 530 595

Divize 04 - Servis

Technický ředitel Ing. Jiří Kyncl kyncl@svitavy.mslz.cz tel. +420 461 579 142
mob. +420 602 179 481
fax. +420 461 540 088
Vedoucí provozu Velké Opatovice Ing. Martin Seidl seidlm@mslz.cz
martin.seidl@pd-group.com
tel. +420 516 493 314
mob. +420 724 107 420
fax. +420 516 477 777
Vedoucí oddělení technického a investičního rozvoje Ing. Martin Cikánek cikanek@mslz.cz
martin.cikanek@pd-group.com
tel. +420 516 493 229
mob. +420 702 150 938
fax. +420 516 493 239

Divize 05 - Skládka Březinka

Ředitel divize Ing. Miroslav Steiner steiner@mslz.cz
miroslav.steiner@pd-group.com
tel. +420 461 321 183
mob. +420 602 835 647
fax. +420 461 321 183

Divize 06 - Pálení Anna

Ředitel divize Ing. Lukáš Tvrdík Ph.D. tvrdik@mslz.cz
lukas.tvrdik@pd-group.com
tel. +420 461 357 330
mob. +420 725 590 535
fax +420 461 231 136

Odbor 08 - Řízení jakosti

Vedoucí odboru Ing. Milan Mazura mazura@mslz.cz
milan.mazura@pd-group.com
tel. +420 516 493 781
mob. +602 485 769
fax. +420 516 477 769

Odbor 11 - Vedení a správa a.s.

Sekretariát Ivana Hrazděrová hrazderova@mslz.cz
pd-refractoriescz@pd-group.com
ivana.hrazderova@pd-group.com
tel. +420 516 493 357
mob. +420 606 313 744
fax. +420 516 477 334
Hlavní účetní Jan Seidl seidl@mslz.cz
jan.seidl@pd-group.com
tel. +420 516 493 211
mob. +420 602 192 318
fax. +420 516 477 334
Referent financování Zdeněk Hrazděra hrazdera@mslz.cz
zdenek.hrazdera@pd-group.com
tel. +420 516 493 209
mob. +420 606 626 720
fax. +420 516 477 334
Vedoucí pers. mzdového oddělení Dana Krejčířová krejcirova@mslz.cz
dana.krejcirova@pd-group.com
tel. +420 516 493 306
mob. +420 725 777 909
fax. +420 516 477 334
Personalista Velké Opatovice Dagmar Švancarová svancarova@mslz.cz
dagmar.svancarova@pd-group.com
tel. +420 516 493 391
mob. +420 724 038 453
fax. +420 516 477 334
Personalista Svitavy Miloslava Stráníková stranikova@mslz.cz
miloslava.stranikova@pd-group.com
tel. +420 461 579 140
mob. +420 602 485 836
fax. +420 461 530 595
Vedoucí IT Ing. Eva Nováčková novackova@mslz.cz
eva.novackova@pd-group.com
tel. +420 516 477 453
mob. +420 724 162 878
fax. +420 516 477 334
Vedoucí nákupu Mgr. Jaroslav Malounek malounek@mslz.cz
jaroslav.malounek@pd-group.com
tel +420 516 493 208
mob. +420 607 933 141
fax. +420 516 493 590
Referent zásobování Velké Opatovice Ludmila Schichová schichova@mslz.cz
ludmila.schichova@pd-group.com
tel. +420 516 493 208
fax. +420 516 493 590
Referent zásobování Svitavy Miroslava Mazáková mazakova@mslz.cz tel. +420 461 579 148
mob. +420 606 793 188
fax. +420 461 533 267
Referent BOZP Ing. Pavel Fabiánek fabianek@mslz.cz
pavel.fabianek@pd-group.com
tel. +420 516 493 312
mob. +420 606 626 721

Divize 12 - Těžby Březinka

Ředitel divize Ing. Miroslav Steiner steiner@mslz.cz
miroslav.steiner@pd-group.com
tel +420 461 321 183
mob. +420 602 835 647
fax. +420 461 321 183

Odborový svaz "Stavba"

Předseda Velké Opatovice Milan Strnad strnad@mslz.cz
milan.strnad@pd-group.com
tel. +420 516 493 232
mob. +420 725 777 894
fax. +420 516 493 239
Předseda Svitavy Božena Bartoňová bbartonova@svitavy.mslz.cz
bozena.bartonova@pd-group.com
tel. +420 461 579 127
Předseda Březina Alena Dražilová drazilova@mslz.cz
alena.drazilova@pd-group.com
tel. +420 461 357 629